Далівці привітали жінок з 8 Березня

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

«Любі далівчанки! Від імені трудового колективу університету та ректора університету Олександра Голубенка я щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним Днем 8 Березня. Ви – найкращі, найкрасивіші, дуже працелюбні. Ми пишаємося вами, – привітав жінок зі святом тимчасово виконуючий обов’язки ректора Далівського університету, перший проректор, доктор технічних наук, професор Михайло Смирний. – Анатоль Франс підкреслював: «Жінка – велика вихователька чоловіків». І ми, звісно, погоджуємось з цим. Щиро кажучи, нам ця роль подобається. Бажаємо вам добра, здоров’я, кохання, краси, благополуччя та сонячного настрою!».

Організатори свята підготували для глядачів цікаву концертну програму. Соліст Артем Гасян та учасники народного  ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України», народний ансамбль козачої пісні «Вольниця», керівник вокального ансамблю «Эхо» Валерій Шкребтієнко та головний лікар санаторію-профілакторію Далівського університету Олександр Скобін подарували присутнім пісні, присвячені жіночій  красі та чарівності. Художній керівник народної студії «СтудДальтеатр» Віктор Лисенко представив гумористичний естрадний монолог «Активний відпочинок». Своїми яскравими номерами  привітали жінок зі святом народний ансамбль народного танцю «Світоч», ансамбль гітаристів університету, ансамбль «Коллеги» та дитяча група народного ансамблю танцю «Сувенір». Приємною на цікавою несподіванкою вечора став виступ іноземного студента-саксофоніста в супроводі двох учасників ансамблю бального танцю «Олімп і Я».