Далівці – призери Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля посіли переможні місця на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2013-2014 навчального року.
Всеукраїнська студентська олімпіада проводиться щорічно з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. Традиційно олімпіада проходить у два етапи. За результатами першого обираються найкращі студенти окремого вишу, а другого (заключного) – абсолютні переможці всеукраїнського рівня. Інтелектуальні змагання організовують з різних навчальних дисциплін та напрямів і спеціальностей.
За результатами олімпіади 2013-2014 навчального року переможцями та призерами стали одинадцять далівців. «Золото» олімпіади здобули Василь Смалій та Анна Лавренченко, посівши перші місця у змаганнях з навчальної дисципліни «Хімія» та напряму «Приладобудування» відповідно. Дипломами за другі місця відзначили Віра Янчук (олімпіада з напряму «Маркетинг»), Павло Шевченко («Логістика») та Володимир Філоненко (напрям «Комп’ютерні системи та мережі»). «Бронзові» нагороди отримали Кристина Зембрицька (напрям «Документознавство та інформаційна діяльність»), Наталія Узунова («Філософія. Релігієзнавство»), Ілля Тітаков («Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»), Юлія Купріянова («Конструювання та технології швейних виробів»), Леонід Джаджа («Транпсортні технології та засоби в агропромисловому комплексі») та Віра Скачкова («Управління проектами»).