Print

Далівці разом з керівником Сєвєродонецької міської ВЦА обговорили роль молоді у розвитку громад

 

«Роль молоді у розвитку громад» – за такою темою відбувся круглий стіл у Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля за участі Олександра Стрюка, голови Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, Миколи Надулічного, радника патронатної служби голови Луганської обласної державної адміністрації, та активної студентської молоді. 

Передумовою зустрічі стала участь професорсько-викладацького складу університету у розробці Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади (ТГ) на період 2021-2027 років. Одним зі стратегічних напрямів Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської ТГ було визначено людський розвиток через інновації та довіру до місцевої влади. 

Зважаючи на те, що університетська спільнота та студентська молодь є одними з основних стейкхолдерів у розбудові згуртованої, розумної, конкурентоспроможної і демократичної громади, круглий стіл став наступним кроком до побудови публічного діалогу, підвищення рівня партисипації молоді у прийнятті політичних рішень та готовності власноруч змінювати Сєвєродонецьку громаду на краще.


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!