Далівці розглянули законопроект про вищу освіту

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля лідери органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Луганська зустрілися з керівником соціального спрямування Всеукраїнської студентської ради Євгеном Лапенко та обговорили проект закону про вищу освіту.

Проректор з науково-педагогічної роботи Валерій Дядічев у своєму вступному слові привітав присутніх і побажав плідної праці учасникам. Головною метою засідання став розгляд законопроекту про вищу освіту. В процесі вивчення законопроекту присутні торкнулися таких актуальних питань, як стипендія студента, оплата за проживання в гуртожитку, пошук точок дотику з конфліктуючими сторонами. «Останнім часом активно розвивається процес оптимізації та реформування вищих навчальних закладів. І тому закон потрібен як вищій школі, так і студентам, – стверджує керівник Всеукраїнської студентської ради Євген Лапенко. – Ті пропозиції, які викладені в проекті закону, в принципі конструктивні. У законопроекті дотримані інтереси студентської молоді, і було б доцільно підтримати законопроект».

Також Євген Лапенко позначив ідею консолідації студентського руху на Луганщині. Пролунало запрошення до тісної співпраці, взаємодії та обміну досвідом. «Розвивайте молодіжний рух у своєму регіоні, – закликає Євген Лапенко. – Проводьте внутрішні збори, діліться досвідом про заходи, обговорюйте злободенні проблеми, виходьте на міжобласний рівень».

У підсумку засідання круглого столу присутні підписали звернення до президента України Віктору Януковичу, Володимиру Литвину, Миколі Азарову та Дмитру Табачнику з проханням затвердити проект закону про вищу освіту.

Підготувала Зоя Шаповалова