Далівці розпочали підготовку до святкування Дня Перемоги

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі кафедри туризму та готельного господарства інституту економіки і фінансів пройшла студентська патріотична акція присвячена Дню Перемоги у Великій Вітчизняній Війні «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Акція влаштована далівцями за ініціативою студентської ради кафедри туризму та готельного господарства полягала у створенні стіннівки-поздоровлення з днем Великої Перемоги. До неї долучилися студенти та викладачі кафедри. Вони записали свої привітання у прозовій та віршованій формі та залишили відбитки долонь на полотні. Патріотичний зміст закладений у даний захід був покликаний нагадати молоді про великий подвиг наших пращурів.

Нагадаємо, що подібні заходи проводяться в СНУ ім. Даля щороку на передодні 9 травня. Акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» відкрила цикл університетських заходів присвячених цьому визначному святу.

Підготувала: Ірина Лебедь