Print

Далівці розпочинають місячник донорства

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з 10 стартує місячна акція по збору крові «Дні донора». Студентська рада університету закликає далівців приєднатися до щорічної університетської традиції та здати кров в місті свого проживання.
Донором може стати кожна здорова людина від 18 років, вагою не менше 50 кг. За день і в день здачі крові не можна приймати лікарські препарати, алкоголь, жирну, смажену, копчену їжу, молочні продукти, яйця, банани. Найкращим часом для здачі крові фахівці називають 2-3 години після сніданку. Також рекомендується включити в сніданок солодкий чай, мінеральну воду, варення, хліб, сухарі, каші, рибу, овочі і фрукти.
Нагадаємо, що «Дні донора» в Далівському університеті традиційно проводяться двічі на рік з метою виховання гуманного ставлення до людей і прагнення допомагати іншим. Перед здачею крові молоді люди проходять обов’язковий медичний огляд, тому донорство – не тільки акт благодійності, а й можливість перевірити стан свого здоров’я.

Для здачі при собі необхідно мати паспорт.

Список пунктів для здачі крові в Україні можна знайти на сайті http://bloodservice.org.ua/news