Далівці розробили туристичні маршрути рідного краю

Студенти кафедри «Туризму і готельного господарства» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля презентували нові туристичні маршрути та екскурсії по містах Луганщини.

Презентація присвячена до двох дат: 70-річчю з дня утворення Луганської області та Дню народження Далівського університету. Головна мета, яку ставили перед собою студенти при розробці путівника, це сприяння розвитку туристичного потенціалу Луганської області, тим самим, залучення додаткових інвестицій.

Для того, щоб значущі місця Луганщини були відомі широкій громадськості, необхідно, щоб міста і села Луганської області позиціонували себе, як туристичні. Студенти розробили туристичні маршрути по таких місцях, як «Стрілецький степ», «Кисельова балка», водний похід на байдарках «Рубіж – сіло Пархоменко», «Сільський туризм в Новопсьовському районі», «Деркульській кінний завод № 63», «Станичний-Луганський краєзнавчий музей», «Краснодон – батьківщина «Молодої гвардії», «Шлях до серця» – екскурсія по храмах міста Луганська», «Луганськ – місто героїв», «Шахтарські зірки» – кращий санаторій-профілакторій Луганської області».

«Робота, виконана студентами нашої кафедри, свідчить про їх високий професійний рівень, – відзначила завідуюча кафедрою туризму і готельного господарства Наталія Свірідова. – Гадаю, вони можуть гідно представляти Луганщину не тільки на всеукраїнському рівні, але і на міжнародній арені».