Далівці рятують життя – здають кров

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки всеукраїнської благодійної акції «Дні донора». За чотири дні в цій благородній справі взяли участь понад 200 студентів Далівського університету. Незмінними організаторами всеукраїнської акції виступили ректорат Далівського університету та Луганська обласна станція переливання крові за участю Міжнародного комітету Червоного Хреста.

«Формування активної громадянської позиції, пропаганда здорового способу життя, а також гуманне ставлення і співчуття до хворих людей – основна мета соціальної роботи серед студентів», – зазначила начальник відділу організації виховної роботи Вікторія Усова.

«Дні донора» в університеті проводяться два рази на рік: у квітні та жовтні. У цьому році здали кров 211 студентів Далівського університету. Деякі студенти здавали свою кров більш ніж десять разів. Кожному донору Організація Червоного Хреста надавала гарячий солодкий чай і печиво. Від обласної станції переливання крові ті, хто здали кров, отримали грошове заохочення. Донорська кров буде спрямована в Луганську міську поліклініку № 10.

«Високий рівень організації та індивідуальної роботи зі студентами в кожній з груп, систематичне виховання в руслі гуманного ставлення до людей стали традицією в Далівському університеті, – каже Вікторія Усова. – Робота по залученню студентів до донорства сприяла активній участі в цій благородній справі».

За підсумками акції визначили активістів у СНУ ім. В. Даля: це факультет комп’ютерних наук і технологій, факультет прикладної механіки і матеріалознавства, факультет наноелектроніки та нанотехнологій, факультет систем рейкових комунікацій, факультет транспортних систем і логістики, а також юридичний факультет.

Підготувала Зоя Шаповалова