Далівці-слухачі програми «Українська ініціатива» отримали другі дипломи

У Євпаторійському відділенні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося урочисте вручення дипломів про другу вищу освіту за спеціальністю «управлінські кадри у підприємницькій галузі». Документи отримали 39 випускників. Вони навчалися за програмою «Українська ініціатива», що функціонує з 2001 року та фінансується з державного бюджету. Програма «Українська ініціатива» спрямована на підготовку менеджерів для сфери бізнесу. Дипломні роботи учасників програми присвячені менеджменту транспортних підприємств, готельного та ресторанного господарства тощо. «У Євпаторійському відділені це перший випуск за програмою «Українська ініціатива», – відзначила завідувач Євпаторійським відділенням СНУ ім. В. Даля Вікторія Струніна. – За один рік студенти Далівського університету можуть отримати 2 дипломи, причому другий диплом, за програмою «Українська ініціатива», – безкоштовно». Лекції для слухачів «Української ініціативи» проводять викладачі Центру перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва ВНУ ім. В.Даля. «Серед випускників, що отримали дипломи, є керівники підприємств усіх форм власності, – підкреслив заступник міського голови міста Євпаторія Валерій Батюк. – Ініціативи підприємців, що направлені на підвищення інвестиційної та рекреаційної привабливості Євпаторії, повністю будуть підтримані органами місцевого самоврядування».