Далівці стали кращими на міжнародній науково-практичній конференції

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відзначені дипломами та призами на VIII міжнародній науково-практичній конференції «Молодь і держава», що пройшла в Донецьку.

Конференція проводилася на базі Донецького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Представити свої доповіді на захід приїхали 108 делегатів з 8 країн.

На конференції працювали 4 секції: розвиток місцевого самоврядування: роль і місце молоді; значення державної політики в духовному та фізичному вдосконаленні молоді; роль держави у сфері соціального становлення та розвитку молоді; сучасні аспекти відносин України з ЄС і НАТО очима молоді.

У рамках заходу були розглянуті питання прищеплення молоді ідей зміцнення української державності, привернення уваги держави до найгостріших соціально-економічних проблем молоді та пошук шляхів їх вирішення, залучення уваги державних органів і громадськості до фундаментальної ролі молоді в становленні та розвитку нової історичної реальності ХХІ століття та її причетності до життя держави, поширення ідеї євроінтеграції, залучення молоді на державну службу.

«На конференції було заслухано 85 доповідей. Наші студенти і аспіранти брали участь у трьох секціях, представили 7 доповідей і з честю підтвердили науково-дослідний статус свого університету», – зазначив доцент юридичного факультету Сергій Жданов.

За результатами роботи конференції дипломами та призами відзначено 21 учасник, чиї виступи делегати конференції обрали кращими. З них один – представник Польщі, п`ять представників Росії. Серед нагороджених – три представники СНУ ім. В. Даля. Це студенти юридичного факультету Ніна Семенова та Юлія Халявина, а також аспірантка кафедри «Маркетинг» Ольга Жданова.

Підготувала: Тетяна Вауліна