Print

Далівці стали кращими на «Території здоров’я»

 

На площі Перемоги та у прилеглому сквері пройшов міський молодіжний захід «Територія здоров’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Організували його міський відділ молоді та спорту, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, СНУ ім. В. Даля, Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність».

Захід розпочався із «Зарядки з чемпіоном», під час якої учасники виконували різноманітні вправи за прикладом видатних сєвєродонецьких спортсменів: Олександра Загайнова, Дар’ї Куценко, Давида Робочого, Ірини Лисих та Ірини Янович.

Одразу після зарядки відбувся масовий оздоровчий забіг навколо скверу. І хоча забіг був саме оздоровчим, а не змагальним, і учасникам не було потреби виборювати першість, все ж зазначимо, що найшвидше дистанцію подолали далівці Олексій Семенченко та Артур Чернов і студент СХМТ Ростислав Горобців.

Ну а далі збірні команди від навчальних закладів міста показали свої сили, спритність, влучність та навички у конкурсах з туристичної техніки та надання першої медичної допомоги.  

За підсумковим результатом усіх конкурсів переможцем цих змагань стала команда СНУ ім. В. Даля. Друге місце посіла команда Сєвєродонецького ВПУ, а третіми серед кращих стали учні Сєвєродонецького професійного ліцею. Усі команди отримали у подарунок торти та волейбольні м’ячі.