Далівці стали лауреатами Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

Студентки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євгенія Самсонова й Євгенія Меркулова отримали високу оцінку журі X ювілейного Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів і модельєрів «Подіум-2008» за розробку моделей одягу. На конкурсі, який проходив в Ташкенті, виставлялося більше тисячі моделей одягу. Україну представляв студентський Будинок моделей СНУ ім. В.Даля. Євгенія Меркулова дебютувала з колекцією одягу під назвою «Дихання пустелі». Євгенія Самсонова – автор декількох цікавих колекцій, не раз займала призові місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді за фахом «Швейні вироби» і на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, впродовж двох років керує студентським будинком моделей. На «Подіумі-2008» вона представила в номінації «Прет-а-порте» свою колекцію моделей одягу під назвою «Яскравий каприз». Компетентне журі, голова якого – заступник міністра закордонних справ Республіки Узбекистан Гульнара Карімова, співголова – всесвітньо відомий модельєр, член-кореспондент Російської Академії мистецтв, член Союзу художників Росії, доктор мистецтвознавства, професор Вячеслав Зайцев, відзначило далівських студентів дипломами та цінними подарунками. Голова оргкомітету конкурсу «Подіум-2008» Микола Прокопенко виразив письмову подяку ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександру Голубенко за великий особистий внесок в підготовку та сприяння організації X ювілейного Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів і модельєрів. Творчий керівник, завідуюча кафедрою легкої та харчової промисловості СНУ ім. В.Даля Інеса Дейнека відзначена дипломом за великий особистий внесок в рішення важливого державного завдання – успішну підготовку молодих дизайнерів одягу.