Print

Далівці стали найсильнішими пауерліфтерами Луганської області

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля посіли переможні місця на традиційному Чемпіонаті Луганської області з пауерліфтингу серед юніорів та дорослих.

Змагання, що відбулися на базі Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне), зібрали найсильніших пауерліфтерів Луганщини. Спортивна команда Далівського університету показала високі результати. Зазначимо, що серед вихованців школи пауерліфтингу університету – призери та переможці змагань різних рівнів, включаючи Чемпіонат світу.

Турнір з пауерліфтингу традиційно складався з трьох вправ – «Присідання», «Жим лежачи» та «Тяга». Студент Далівського університету кандидат у майстри спорту Володислав Лєвих став переможцем змагань серед юніорів у ваговій категорії 83 кг. Силач підкорив вагу у 657 кг. Зазначимо, що різниця з результатом спортсмена, що посів друге місце, становить більше 300 кг.

Далівчанка Оксана Фролова також отримала на чемпіонаті області золоту медаль. Спортсменка боролася за перемогу у ваговій категорії 72 кг. Дівчина підкорила вагу у 360 кг, покращивши раніше досягнутий результат у 332,5 кг. До речі, Оксана нещодавно стала бронзовим призером Чемпіонату України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ України, що відбувся у Коломиї.