Далівці стали призерами Чемпіонату України з пауерліфтингу

Чоловіча збірна Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з пауерліфтингу показала найвищі результати на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед жінок та чоловіків за версією Міжнародної Федерації Пауерліфтингу (IPF).

Студент Рубіжанського філіалу Далівського університету Микола Бараннік змагався у ваговій категорії 74 кг. Він посів перше місце у вправі «Присідання» та друге місце – у вправі «Жим лежачи». За результатами триборства далівець отримав срібну медаль.

У ваговій категорії 105 кг одразу три представники СНУ ім. В. Даля боролися за титул переможця.

Багаторазовий переможець пауерліфтерських юніорських чемпіонатів України та світу  далівець Дмитро Семененко виборов перше місце у вправі «Присідання». Піднявши вагу в 412,5 кг, тим самим він поставив рекорд України та Європи в даній вправі. Також спортсмен отримав бронзову медаль у вправі «Тяга». За результатами Чемпіонату він посів друге місце.

Далівці Сергій Пархоменко та Олександр Дубовой принесли своїй Альма-матер ще дві медалі. Так, Сергій виборов друге місце у вправі «Жим лежачи», а Олександр – друге місце у вправі «Присідання».

Тренер студентів-пауерліфтерів – кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Сергій Галій зазначив, що Міжнародна Федерація Пауерліфтингу (IPF) – найбільш відома та популярна у світі, є членом Асоціації Всесвітніх Ігор та єдина із визнаних Міжнародним Олімпійським комітетом. «Кожен пауерліфтер повинен мати за мету досягти успіхів у цьому виді спорту саме за версією IPF. І ми пишаємося тими результатами, яких досягли наші далівці. Наразі Микола Бараннік та Дмитро Семененко готуються до Чемпіонату Європи з пауерліфтингу», – підкреслив викладач.

На фото: 1 зліва – Дмитро Семененко, 3 зліва – Олександр Дубовой, 1 справа – Сергій Пархоменко