Далівці стали призерами міського турніру з настільного тенісу

Луганська освітня асоціація школярів та студентів “Євроклуб” кафедри іноземних мов спільно із кафедрою фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели відкритий міський турнір з настільного тенісу серед учнів і студентів. Змагання було присвячене Дню космонавтики.

За перемогу позмагалися 12 збірних команд шкіл, ліцеїв, училищ та університетів Луганська та області. Далівський університет був представлений двома збірними командами студентів, сформованими під керівництвом «Євроклуба». Змагання відбулися на базі кафедри фізичного виховання СНУ ім. В.Даля під суддівським керівництвом викладача цієї кафедри Наталії Ліцоєвої.

У результаті напруженої боротьби було визначено три команди переможниці. Перше місце здобула команда Луганського вищого професійного училища автосервісу. Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту ЛНУ ім. Т. Шевченко посів друге місце. А збірна команда СНУ ім. В. Даля здобула третє місце. Всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь, а переможці та призери отримали медалі та дипломи.

«Основна мета проведення цього турніру – привернення уваги молоді до спорту та здорового способу життя, сприяння гармонійному розвитку учнів у навчальному процесі та ознайомлення із Далівським університетом, – зазначила керівник “Євроклубу” Світлана Степковська».

Нагадаємо, що за ініціативи «Євроклубу» вже було проведено аналогічний турнір з боулінгу, а у майбутньому планується провести змагання з шахів, шашок та майстер-клас з більярду.

Підготувала: Ірина Лебедь