Далівці стали учасниками ХІ Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge – 2017»

Команда студентів кафедри «Фінанси і банківська справа» Інституту економіки і управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у складі Прозорова Дениса, Розмислової Каріни, Резнікової Юлії та Бахтіна Івана взяли участь у ХІ Міжнародному студентському конкурсі з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge – 2017» в місті Київ.

Інститут CFA являє собою Міжнародну асоціацію професіоналів в області інвестицій, який встановлює новий стандарт високого рівня з реалізації інвестиційних проектів. Інститут CFA нараховує  більше 113 000 співробітників більш ніж у 140 країнах світу і є одним з провідних у питаннях справедливості, ефективності, та захисту прав інвесторів на світових ринках капіталу.

В рамках конкурсу команда студентів СНУ ім. В.Даля отримала завдання виконати інвестиційний проект для відомої компанії з виробництва і реалізації молочної продукції «Danone». Черговий етап конкурсу пройде у місті Київ наприкінці січня 2017 року, де будуть оголошені переможці конкурсу.