Print

Далівці-силачі завоювали срібло на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів вузів

 

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Юрій Булгаков і випускник Ігор Маркін на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів зайняли другі місця.

У цьому році змагання проходили в Полтаві й в них брали участь більше 40 ВНЗ України. Представники Далівського університету показали високі спортивні результати. Юрій Булгаков виступив у ваговій категорії 125 кілограмів і отримав результат 622,5 кг у сумі триборства. Вправи він виконав з наступними показниками: присідання – 240, жим лежачи – 160, тяга штанги – 222,5 кілограмів. Ігор Маркін отримав срібло за результат 795 кг в сумі триборства в новій для себе ваговій категорії до 90 кг. Його норматив перевищує норматив майстра спорту України: присідання – 305, жим лежачи – 195, тяга штанги – 295 кілограмів.

Обидва спортсмени тренуються в Клубі силових видів спорту, який діє на кафедрі фізичного виховання СНУ ім. В. Даля.

 «На жаль, з різних причин не всі спортсмени з команди університету змогли взяти участь у змаганні, – висловив свою думку викладач кафедри фізичного виховання, тренер з пауерліфтингу Сергій Галій. – Але навіть неповним складом (три спортсмени замість п’яти), команда Далівського університету посіла восьме місце серед представлених 44-х вузів України».

 Підготувала: Наталія Вергуненко