Далівці тепер можуть продовжувати навчання у Польщі

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідали представники мерії та найбільших вищих навчальних закладів Польського міста Вроцлава. У рамках другої кампанії „Тепер Вроцлав” пройшла презентація шести найбільших вузів міста Вроцлава. Метою зустрічі було закріплення міжнародного співробітництва у рамках Болонського процесу та залучення українських студентів до навчання та стажування. Головним критерієм відбору студентів 2-3 курсів для навчання у Польщі є знання польської та англійської мов. У складі делегації – асистент проекту „Тепер Вроцлав” Андрій Семотюк. Півроку тому він поїхав з України в Польщу для отримання післядипломної освіти, при цьому ні слова не знав по-польські. Зараз він вивчив мову і успішно оволодіває фаховими знаннями. „Хотілося б повернутися в Україну та реалізувати проект по співробітництву з Польщею, – сказав Андрій Семотюк, – треба використовувати такі добрі стосунки з Польщею”. Директор інституту Міжнародної безпеки професор Кшиштоф Кубіак відзначив різницю між польськими та українськими студентами: „У вас дуже молоді студенти – деяким по 17 років. Вони після десяти років у школі одразу стають студентами, а у нас навчаються у школі 12 років, і в 19 стають студентами”. Далівський університет та делегація із Польщі виявили бажання щодо підписання договорів по обміну студентами та викладачами с вузами Вроцлава. За підсумками зустрічі декілька студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля поїдуть на рік навчатися в Економічну академію міста Вроцлава.