Далівці успішно захистили дипломні проекти на міжнародному рівні

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках міжнародного співробітництва з філією Московського державного університету технологій і управління, який знаходиться в місті Ростов-на-Дону, провели захист комплексного дипломного проекту.

У цьому році випускники виконали свої проекти на тему: «Розробка технологічного обладнання лінії з виробництва булочних виробів з детальною розробкою пристрою для термопечі».

Далівський університет представляли два студенти. Роман Мєшков студент механічного факультету, кафедра лекогої і харчової промисловості та Дмитро Кушнірук – студент Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені В. Даля.

«Хлопці дуже хвилювалися, адже захищати дипломні проекти потрібно було в чужому місті, серед незнайомих людей, на такому високому рівні. Але вони блискуче впоралися», – відзначила завідувачка кафедрою легкої та харчової промисловості Інеса Дейнека.

Слід зазначити, що це четвертий комплексний захист в рамках співпраці між двома університетами в напрямку наукових розробок.

На захисті дипломних проектів були присутні почесні гості Консул Генерального консульства України в Ростові-на-Дону РФ Леонід Шрамко і голова Ради Української національно-культурної автономії Володимир Макарчук.

Крім того, в рамках зустрічі було проведено спільне засідання кафедр університетів, де присутні ділилися досвідом, обговорювали питання наукових досліджень і подальшої спільної взаємодії.

Підготувала: Тетяна Вауліна