Далівці вдруге поїдуть на стажування до Туреччини

Майже 100 студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля виявили бажання поїхати працювати та удосконалювати свої знання на узбережжя Середземного моря. З метою підбору стажерів для роботи у Туреччині до Далівського університету приїхала координатор готелю „Казанан туризм” (місто Анталія) Катерина Борисенко. Набір проводиться по чотирьох напрямах: офіціанти, гест-рілейшенз, рецепшен та аніматори. До проекту залучаються студенти, що навчаються за спеціальностями: іноземни мови, туризм та готельне господарство, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, легка та харчова промисловості. Гостя проведе співбесіду з кандидатами. Після цього разом з менеджером готелю вона обере кращих студентів для проходження практики у Туреччині. Одним з головних критерієв, за яким обирають стажерів, є вільне володіння англійською та німецькою мовами. Від’їзд студентів планується на квітень цього року. Всі витрати на відкриття візи, переліт, проживання та харчування бере на себе готель. Близько п’яти місяців юнаки та дівчата будуть стажуватися на узбережжі Середземного моря. Катерина Борисенко зауважила: „Якщо хтось зі студентів побажає написати курсову роботу або захищати диплом по цій темі, то готель надасть усю можливу допомогу в цьому питанні.” Минулого року наші студенти дуже добре зарекомендували себе під час стажування у Туреччині, тому їх і запрошують до цієї країни вдруге.