Print

Далівці відсвяткували День туризму

 

В інституті економіки і управління за ініціативи кафедри туризму і готельного господарства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля під егідою Луганського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбулися туристичні збори, присвячені Всесвітньому дню туризму.

У заході взяли участь не тільки студенти та викладачі інституту, а також представники інституту юриспруденції і міжнародного права, навчального інституту праці та соціальних технологій, інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій. За програмою учасники зборів відвідали районний краєзнавчий музей у м. Кремінна, розташований у будівлі, що є історико-архітектурною пам’яткою XIX століття. Під час екскурсії до музею студенти дізнались про історію краю з найдавніших часів, відвідавши відділи: «Археологія», «Слобожанщина», «Перша світова війна і революція», «Донбас», «Друга світова війна», «Кремінські ліси», «Партизанська землянка»,  а також відділ виставок.

Після музею на мальовничій сосновій галявині біля Луганського обласного культурно-спортивного центру «Олімп» у м. Кремінна були проведені дружні змагання між командами студентів та викладачів. Туристи-аматори змагались у вмінні розпалювати багаття, поставити палатку, у в’язанні вузлів, естафеті з перешкодами та в орієнтуванні на місцевості. Змагання закінчились з результатом «нічия». Наприкінці зборів голова  журі провідний фахівець Луганського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Наталія Олександрівна Шмигова виразила загальний настрій учасників змагання: «Ми з вами не підкорили олімпійських висот, але отримали масу позитиву, нові знання, навички та неперевершені емоції!».

Святковий захід було завершено смачним кулішем, приготованим на відкритому вогні.