Print

Далівці відсвяткували Дні Європи

 

20160522podyaka)Студенти, професорсько-викладцький склад та співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відзначили Дні Європи 2016 в Луганській області кількома заходами.

Так, у перший день святкування Днів Європи філологічний факультет запросив студентів різних факультетів університету у «подорож» країнами Європи. На круглому столі  «Людський розвиток країн Європи» студенти презентували європейські країни, виконали вірші й пісні французькою, німецькою, італійською, польською та англійською мовами.

На другий день святкування перемістилося до Сєвєродонецького міського палацу культури. Ресурсний центр сталого розвитку на базі Інституту економіки і управління при СНУ ім. В.Даля за підтримки  проекту ПРООН/ЄС  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»   провів квест «Цілі сталого розвитку».  Сформовані команди виконували завдання на 5 локаціях, відповідали на запитання і отримували призи.  Головна ціль квесту – ознайомлення учасників з історичною подією  – прийняттям нового Порядку денного у галузі сталого розвитку 193  країнами світу на конференції ООН у 2015 році.

Студенти факультету філософії, психології та соціології підготували і провели майстер-клас «Розпиши писанку з орнаментами держав Євросоюзу». Учасники заходу мали змогу ознайомитися з цікавими техніками розпису з допомогою воску і лаків для нігтів. Усі бажаючі спробувати розписати писанки з незвичними малюнками – зображеннями європейських міст.

Пізнавальну виставу під назвою «Енергозбереження – запорука сталого розвитку європейських держав» представляв директор відокремленого підрозділу  «Науково-дослідний інститут «Іскра» СНУ ім. В.Даля Андрій Жидков. За допомогою реквізиту Андрій Борисович демонстрував, як можна заощаджувати ресурси, якщо правильно чистити зуби і готувати каву, вчасно мити і оздоблювати вікна.

Андрій Жидков, голова профспілки викладачів та співробітників університету Марина Лорія і студент Тимур Клочко були  нагороджені грамотами і подарунками за сумлінну та активну громадську позицію, волонтерство у справі налагодження взаєморозуміння та добробуту мешканців Луганської області. А весь колектив університету був нагороджений Подякою за відданість справі миру та важливий внесок в організацію Дня Європи.

20160521de12 20160521de1 20160521de14 20160521de7