Print

Далівці відвідали школярів Попасної

 

Викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля разом зі спеціалістами Луганського обласного центру зайнятості та Попаснянського районного центру зайнятості відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста Попасна з просвітницькою програмою університету «Твій шлях до успіху починається тут».

На зустрічі школярі дізналися про роботу Центрів зайнятості з молоддю регіону щодо професійної орієнтації; можливості допомоги у виборі майбутньої професії; існуючі програми професійного навчання в Луганській області. Співробітники СНУ ім. В. Даля розповіли старшокласникам про особливості вступної кампанії 2016 року, переваги сучасної системи навчання, важливість та необхідність навчання протягом всього життя.

Головний акцент зустрічей було зроблено на існуючих можливостях навчання та самореалізації молоді в Луганській області, адже, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, як осередок просвітницької діяльності та творчої ініціативи, усебічно сприяє відновленню та розвитку регіону, отриманню впевненості у громадах щодо майбутнього Луганської області. Звісно, майбутнє України здебільшого залежить від молоді. Нині СНУ ім. В. Даля відновлює та розширює свої потужності та запрошує на навчання нових студентів за найширшим спектром різноманітних та актуальних спеціальностей. Активна міжнародна та наукова діяльність СНУ ім. В. Даля завжди була та залишається орієнтованою на створення у регіоні можливостей для самореалізації молоді, сповільнення еміграції висококваліфікованих працівників та створення умов для формування і збільшення інтелектуального капіталу в Луганській області.

Просвітницька програма університету «Твій шлях до успіху починається тут» стала можливою за підтримки ініціативи університету Агентством США з міжнародного розвитку (United States Agency International Development – USAID) в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI). Поїздки реалізуються в межах грантової угоди «Поновлення навчання: допомога переміщеному Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля». Метою цього напряму проекту є підвищення вмотивованості школярів до самореалізації свого потенціалу в Луганській області, адже саме від цього залежить майбутнє регіону. Організаційну допомогу у проведенні заходів здійснює Луганський обласний центр зайнятості в межах соціального партнерства з університетом зі сприяння збереження кадрового потенціалу Луганської області.

 

20160422popasnoe2