Далівці відвідали всеукраїнський форум студентства «BridgeCamp # 1»

Себе показати і на людей подивитися. Приблизно так пройшов соціальний форум «BridgeCamp # 1», що об`єднав в собі близько 900 представників студентського самоврядування, громадських організацій, благодійних фондів, бізнесу, політикуму та журналістів з усієї країни. У ньому взяли участь студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сергій Санжаревський і Олександр Анохін.

Форум проходив в будівлі Національного педагогічного університету ім. Драгоманова за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України. Відмінною рисою заходу стала його подача: вперше в Україні воно пройшло у форматі «баркемпу», який заснований на високій самоорганізації та активності учасників, і включає в себе доповіді, панельні дискусії, круглі столи, презентації та майстер-класи.

Основні теми, які були порушені на «BridgeCamp # 1» це: фандрайзинг, зв`язки з громадськістю, проектний менеджмент та юридичні аспекти діяльності громадських організацій, а так само соціальні медіа та особиста ефективність.

«Для мене ця поїздка корисна для особистісного зростання. Отримані знання я зможу застосувати у своїй громадській роботі в університеті», – зазначив Сергій Санжаревський.

Також хлопці відзначили, що спілкування з іншими лідерами студентського самоврядування українських вузів дало їм уявлення про те, яким самоврядування повинно бути і чого варто домагатися: крім запланованих майстер-класів і лекцій далівці мали можливість спілкуватися з усіма присутніми в неформальній обстановці, і дізнатись відповіді на питання, що їх цікавлять.

«Всього на« BridgeCamp # 1 »було 5 секцій, в яких розглядалися різні теми. На все, на жаль, потрапити не змогли. Нам вдалося прослухати лекції «Стійко-успішний фандрейзинг», «5 чинників успішного проекту» і «Workshop. Як навчитися володіти голосом, жестами, інтонацією, доводити свою точку зору і презентувати себе », – розповів Олександр Анохін.

Підготувала: Тетяна Вауліна