Далівці відзначили День Державного Прапора України

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося урочисте підняття Державного Прапора України, присвячене двом святам – Дню Державного Прапора та 21-ій річниці Незалежності України.

Церемонія, в якій взяли участь студенти, викладачі, співробітники та члени ректорату, відбулася з метою виховання у студентської молоді шанобливого ставлення до державних символів України, формування у неї національної свідомості та патріотизму. Ректорат університету закликав берегти й шанувати національні святині, поважати духовно-культурну спадщину українського народу, героїчне минуле та його історію.

Синьо-жовтий прапор майорить у самому серці найпотужнішого університету Луганщини – на університетській площі біля головного аудиторного корпусу. Державний Прапор України символізує суверенітет країни та є дзеркалом української державності, головним державним символом незалежності українського народу, який несе в собі історичний дух.

Нагадаємо, що прапор України складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини до довжини 2:3. Синьо-жовтий прапор був офіційно затверджений Державним Прапором України постановою Верховної Ради від 28 січня 1992 р. 24 серпня 1991 р. відбулося проголошення Акту про незалежність України, і над будинком Верховної Ради вперше піднявся синьо-жовтий прапор.