Далівці відзначили День української писемності та мови

Яскравим заходом відзначили День української писемності та мови у СНУ ім. В. Даля. Студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки підготували святкову програму «О мово рідна! Пращура молитво» – танцювали, співали пісні, читали вірші, розігрували сценки, згадували цікаві факти про українську мову, проводили конкурс на знання державної мови, молилися за процвітання нашої держави.

До свята студенти всіх спеціальностей університету підготували стіннівки й поробки.

Переможцями конкурсу стіннівок «Українські майстри слова у світовому вимірі» стали:

І місце – Анна Христенко (БСП-17д), Вікторія Бєкєтова (ЖУР-17д) ;

ІІ місце – Ольга Назарко, Анастасія Потоцька, Катерина Гиренко (СР-17д); Поліна Чала (СОУМ-17д); Катерина Кроль (СОУМ-17д);

ІІІ місце – Катерина Іванченко (ООП-17д).

Призові місця у конкурсі поробок «Символи України» вибороли:

І місце – Єлизавета Дерід (СОУМ-16д);

ІІ місце – Аліна Тітович (СОУМ-18д), Харабара Альбіна (СОУМ-18д);

ІІІ місце – Ганна Солодкова (ЖУР-18д).

Поетичним лейтмотивом заходу стали слова видатного українського вченого, мовознавця Івана Огієнка: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб». Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.