Print

Далівці відзначили День закоханих

 

Студенти-учасники театрально-музичної студії “Magic Pie” під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталії Барвіної влаштували свято на День Святого Валентина.

Першою частиною заходу став невеликий концерт з елементами вистави, під час якої відбулася подорож у минуле, в епоху Римського імператора Клавдія II. Цей правитель видав закон, спрямований проти заключення шлюбів, бо одружені чоловіки хочуть залишатися вдома замість того, щоб йти воювати. Саме в ті часи жив добрий священик на ім’я Валентин. Він не хотів погоджуватися з рішенням імператора. Коли Валентин бачив, що молоді пари дійсно закохані, тоді він таємно їх вінчав.

В другій частині свята студенти-актори показали виставу за казкою Оскара Уайльда «Соловей та Троянда». Вона занурила глядачів у чарівний світ, в якому мешкають витончений Соловей, що готовий віддати життя за справжнє кохання, дивовижні Трояндові Кущі, та Юний Студент, який, насамперед, цінує логіку і знає лише те, що написано у книгах.

Яскраві костюми акторів, цікавий сценарій та дружня атмосфера залишили незабутні враження у глядачів та акторів. Також слід відзначити, що весь захід проводився англійською мовою, що у контексті Року Англійської Мови в Україні дуже важливо.

20160216v4