Далівці відзначили Хеллоуїн містичною виставою на англійській мові

31 жовтня студенти-учасники театрально-музичної студії “Magic Pie” під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталії Барвіної запросили студентів та викладачів університету на містичну вечірку. Захід був присвячений святкуванню Хеллоуїна, який на сьогодні є одним з найулюбленіших неформальних молодіжних свят у багатьох країнах світу.

Гості мали можливість більше дізнатися про історію виникнення цього свята, про багатовікові традиції та символи Хеллоуїна. Заворожували яскраві танцювальні постанови, лунали пісні та вірші – «жахливі» і кумедні, веселі і драматичні. Актори-учасники вечірки завдяки своїй грі та дивним костюмам, сприяли зануренню глядачів у незвичайний колорит цього «страшного» свята. Слід відзначити, що захід проводився англійською мовою, що також вплинуло на створення належної атмосфери «повної присутності».

За думкою керівника студії «Magic Pie» Наталії Олександрівни Барвіної, подібні культурні заходи виконують важливу роль у втіленні головних цілей студентської театрально-музичної студії, а саме: сприяють всебічному розвитку особистості студентів (як акторів, так і глядачів), включаючи інтелектуальну, культурну, емоційну та духовну сфери; а також розвивають творчі здібності, естетичні смаки та художньо-естетичні потреби; стимулюютьі інтерес до вивчення іноземних мов.

20161101089

20161101047