Print

Далівці відзначили Шевченкову весну

 

Як заведено вже здавна в Україні, березень – це місяць, присвячений шануванню творчості й пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, а також викладачі кафедри української філології та журналістики зібралися усі разом для того, щоб вшанувати Т. Г. Шевченка.

Вшанування творчості великого поета і кобзаря видалося дуже веселим та пізнавальним. Студенти кафедри української філології підготували святкову програму – декламували вірші, розігрували цікаві гуморески та зверталися до аудиторії з питаннями стосовно творчості та життя видатного поета, нагороджуючи учасників смаколиками за кожну правильну відповідь.

Окрім веселої святкової програми, студентам, які прийшли вшанувати Шевченка, було запропоновано переглянути уривок з пізнавального фільму про життя Тараса Григоровича. У цьому фільмі були розвіяні деякі міфи з його біографії та підкреслена безсмертна спадщина великого українського генія.

Також, під час свята не один раз було наголошено на тому, що Шевченко – це людина з великої літери, чия творчість надихає народ протягом століть. Тарас Григорович живе в наших серцях і зараз. Він кожного дня нагадує людству про патріотизм, волелюбність й любов до рідної країни.

Завідувач кафедри української філології та журналістики Галина Бондаренко сказала проникливі слова про те, що Тарас Шевченко прославляв і буде прославляти далі нашу рідну країну, оскільки його творчість – це геніальна спадщина, відома не тільки українцям, але й усьому світові.

Галина Бондаренко