Далівці відзначили Всесвітній день поезії

З нагоди Всесвітнього дня поезії студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели захід «Поезія – це завжди неповторність». Це свято засновано на 30-й сесії ЮНЕСКО і відзначається воно щороку 21 березня у день весняного рівнодення, починаючи з 2000 року.

Започатковуючи це свято, генеральний директор ЮНЕСКО закликав усі держави, громадські організації та асоціації у Всесвітній день поезії віддати їй належне та задуматися про фундаментальну роль, яку вона відіграє в діалозі між культурами – в діалозі, який є гарантом миру.

Поетично обдаровані далівці в цей день слухали вірші у виконані всесвітньо визнаних сучасних українських поетів – Ліни Костенко, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, а також читали власні вірші, обмінювалися думками про покликання поета, роль поезії в житті, особливості прочитання й розуміння поетичних творів.

Переможці конкурсу поезій (Анастасія Куліш – СТ-151, Анастасія Посохова – ЖУР-16д, Костянтин Кісіль – ПЕО-14д) були нагороджені грамотами та призами із символікою університету. Найкращі поезії будуть надруковані  у найближчому номері  міської газети «Сєвєродонецькі вісті».