Далівці відзначили ювілей вишу конференцією про віртуальність сучасної людини

На базі кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася  ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Людина віртуальна: нові горизонти», присвячена 95-ти річчю вишу.

У роботі конференції взяли участь майже 80 науковців та дослідників з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Польщі, Сербії, Узбекистану та України. Робота наукового заходу була організована за тематичними секціями, що відповідали різним сферам знань: «Філософія, релігія та культура», «Філологія і лінгвістика»,  «Соціологія та політологія», «Педагогіка», «Історія», «Економіка»,  «Психологія». Завершальним акордом зустрічі стало заключне засідання, на якому були підведені підсумки сумісної плідної праці.

Учасники конференції обговорили багато актуальних та гострих для сучасної людини питань. Вони розглянули інноваційні технології в освіті, особливості взаємодії влади та громадського суспільства, сучасний стан філософії, культури та релігії та інше. Левова частка доповідей науковців була присвячена проблемам життя людини в інформаційному просторі. Зокрема, учасники конференції розглянули віртуальну реальність у метафізичному та антропологічному аспектах, підкреслили значущу  роль духовності та віднайшли шляхи розвитку культури у сучасному соціумі.