Далівці волонтерували на Схід Експо 2021 у Києві

Вже за традицією студенти СНУ ім. В. Даля допомагали у проведенні найбільшої бізнес-виставки мікро-, малих та середніх підприємств зі східної та південної України у Києві.

У заході взяли участь студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління, зокрема Кафедри економіки і підприємництва, Кафедри обліку і оподаткування, а також Юридичного факультету.

Протягом двох днів студенти мали можливість відвідати понад 70 локацій підприємств із Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей, познайомитися з власниками та представниками бізнесу, поставити запитання, дізнатися про історії успіху, відвідати панельні дискусії, презентації маркетплейсу та фільмів «Великі історії малого бізнесу».

В цілому студенти отримали колосальний досвід, багато знайомств, масу вражень та також сертифікати, що підтверджують їх причетність до організації події.

Нагадаємо, що «Схід-Експо 2021» організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні. Захід реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!