Далівці-вожаті нагороджені за роботу в дитячих оздоровчих закладах

Під час літнього оздоровчого сезону 2017 року студенти СНУ ім. В.Даля працювали педагогами-організаторами у дитячих таборах Луганської, Київської, Рівненської, Запорізької та Херсонської областей. Представники оздоровчих закладів високо оцінили роботу далівців.

Свою подяку за співпрацю в рамах вторинної зайнятості молоді, а також діяльності Школи педагога-організатора висловили керівництву нашого університету, зокрема заступнику декана факультету інформаційних технологій та електроніки Тетяні Сотніковій Сєвєродонецька міська рада, Координаційна рада з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Завдяки співробітництву відділу молоді та спорту, СДЮК «Юність» та СНУ ім. В.Даля влітку 2017 року працювали, набули навичок роботи з дітьми та гарно себе зарекомендували під час роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку дванадцятеро студентів-далівців. У виконкомі міськради їм було вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.

Серед далівських вожатих літа-2017 найбільше представників факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки. Це Костянтин Жуков, Олена Машир, Яна Голубенко, Ганна Весельська, Катерина Паляніцина, Наталія Здоровець.

Чотирма своїми молодими педагогами-організаторами може пишатися інститут міжнародних відносин – це Богдан Ульянов, Лілія Денисова, Тетяна Драчова та Марина Чиркова.

По одному представнику серед нагороджених було від інституту транспорту та логістики (Дмитро Плотніков) та факультету інформаційних технологій та електроніки (Валерій Степанов).

Вітаємо далівських вожатих з високою оцінкою їхньої праці!