Далівці вперше за 10 років взяли участь у олімпіаді з дорожнього руху

Команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у складі студентів кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті групи ТЛ-451м Андрія Гайкова та Ольги Євсеєвої нагороджені за активну участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху». Слід зазначити, що далівці вперше за 10 років змагалися у цій олімпіаді.

Ольга та Андрій спочатку стали переможцями першого університетського етапу олімпіади, виборов право участі у другому турі, що проходив у Запоріжжі. А старшого викладача кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Євгена Медведєва запросили стати членом журі конкурсу.

«Організація і регулювання дорожнього руху – це є пріоритетний напрям, в якому наша кафедра ще тільки розвивається, а у даній олімпіаді є деякі специфічні особливості, – відмітив старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В.Даля та член журі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху» Євген Медведєв. – Попри все наші студенти показали непоганий результат у змаганнях, та врахують помилки».

Проведення олімпіади складалося особистих та командних змагань. В особистій першості студенти розв'язували задачі з навчальних дисциплін «Організація дорожнього руху». «Технічні засоби організації дорожнього руху», «Дорожні умови га безпека руху». «Методи і моделі організації дорожнього руху» та проходили тестування з цих навчальних дисциплін і правил дорожнього руху. В командній першості учасники вирішували практичні задачі з організації дорожнього руху. Після конкурсу учасникам провели  екскурсію історичними та заповідними місцями Запоріжжя.

20160430zaporojye2 20160430zaporojye3