Print

Далівці врятували луганську Снігуроньку

 

 Команда студентів та аспірантів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля перемогла в традиційному молодіжному автомобільному «Санта-квесті», організованому Луганською міською радою.

За задумом організаторів, за сценарієм заздрісні колеги Діда Мороза з інших країн заховали Снігуроньку, зачарували її та залишили охороняти скарб – «Золото Мазепи», який, згідно з легендою, знаходиться на території Луганська. Чотири студентські квест-команди по п’ять чоловік повинні були розшифрувати таємні послання, знайти засекречені об’єкти та виконати доручення агентів, щоб врятувати Снігуроньку. На шляху до неї хлопцям довелося виконати близько 80 завдань, тематично пов’язаних з історією та визначними пам’ятками Луганська.

У складі команди СНУ ім. В. Даля за перемогу боролися Антон Радіонов, Максим Карпенко, Максим Кочкін, Артем Алексєєв та Іван Павлов. Завдяки злагодженій командній роботі та набутому раніше досвіду у проходженні квестів, далівці впоралися із завданнями першими, випередивши своїх головних суперників майже на півгодини. Другими прийшли представники ЛНУ ім. Т.Г.Шевченка, третіми – студенти Луганського державного медичного університету. Останньою із завданнями впоралася збірна команда луганських вишів.

«Ми дуже раді перемозі, адже минулого року з мінімальним відривом прийшли другими, – розповів один з учасників команди СНУ ім. В. Даля Іван Павлов. – Нинішній квест став для нас своєрідним матчем-реваншем, і наступного року ми плануємо підтвердити свою перемогу».

За словами Івана, практично з усіма завданнями «Санта-квесту» команда Далівського університету впоралася з легкістю. А найскладнішою для хлопців виявилася остання загадка: їм потрібно було знайти по невеликому зображенню каплицю. Далівці виявили цей засекречений об’єкт біля готелю «Україна», де на їх чекала й сама Снігуронька.

Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: команда Далівського університету з представником Профкому студентів університету Олексієм Кривоносом