Далівці вшановують пам`ять жертв Голодомору

Протягом тижня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля тривають заходи, присвячені 75-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цій сумній даті присвячені лекції, бесіди, «круглі столи», кураторські години. Доцент Ірина Магрицька, яка є головою Луганської обласної організації дослідників голодомору, прочитала для студентського активу лекцію «Голодомор 1932-1933 рр.». В ці дні студенти університету відвідують Луганський обласний краєзнавчий музей, де знайомляться з виставкою «Забуттю не підлягає». У науковій бібліотеці університету розгорнуто виставку літератури та методичних вказівок для лекторів, кураторів «Трагедія, яку важко збагнути: Голодомор 1932-1933». До цієї жалобної дати проведено конкурс студентських творчих робіт. 24 листопада далівці візьмуть участь в обласних заходах – мітингу-реквієму та акції «Запали свічку».