Далівці вшанували пам`ять Квітки Цісик

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі кафедри української мови та літератури за підтримки університетського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка пройшов вечір пам’яті американської співачки українського походження Квітки Цісик.

Захід був присвячений шістдесятій річниці з дня народження співачки. Ініціатором його проведення стали викладачі кафедри української мови та літератури, а студенти втілили цей задум у життя, розробивши сценарій та взявши активну участь в організації. Організатори заклали у дійство одразу дві мети, по-перше ознайомити молоде покоління із творчим шляхом Квітки Цісик, по-друге показати багатовимірність української культури, яка не була втрачена багатьма українськими митцями навіть в еміграції. Протягом всього вечора далівці згадували біографію виконавиці. А короткі нариси з її життя були проілюстровані світлинами та озвучені піснями співачки. Яскравими стали виступи студентів Валерії Хворостянової, Валерії Сіренко, Максима Лобанова та Ольги Тоде, які виконали пісні, що належали до репертуару Квітки Цісик – «Пісня про рушник» та «Два кольори».

Нагадаємо, що це вже друга культурно-патріотична подія підтримана університетським осередком «Просвіти». Серія заходів була відкрита Вечором сучасної української ліричної поезії, а продовжиться переглядом та обговоренням фільму Михайла Іллєнка «Той хто пройшов крізь вогонь».

Підготувала: Ірина Лебедь