Print

Далівці вшанували пам’ять про загиблих у Другій світовій війні

 

Викладачі і студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у мітингу-реквіємі та панахиді за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом.

Захід, проведений обласною владою, відбувся на Меморіалі слави 8 травня.

У своєму зверненні голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз зазначив:

– Дорогі земляки! У ці травневі дні ми згадуємо і вшановуємо подвиг тих, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Час невблаганно забирає свідків подій найбільшої трагедії людства ХХ сторіччя, але пам’ять у нас ніхто і ніколи не зможе забрати.

Кажуть, людина живе доти, доки живе згадка про неї. Наш моральний і громадянський обов’язок – пам’ятати героїв Другої світової війни і передати цей меморіальний спадок прийдешнім поколінням.

Друга світова тривала майже шість років, окупація України – три. Рани від тих подій не загоєні досі.

Пішов п’ятий рік теперішньої російсько-української війни. Знову, як і 70 років тому, по всій країні не вщухає біль почорнілих від горя матерів, молодих вдів, осиротілих дітей.

Дорогі мої земляки! Я закликаю вас до єднання і порозуміння. Приклад наших предків, які поступалися озброєнням та організованістю ворогу, але мали впевненість у своїй правоті та незгасиму віру, має слугувати нам надійним дороговказом на шляху до перемоги у війні за незалежність України.

Миру всім нам!

Слава Україні!

А 9 травня далівці прийняли участь в урочистому мітингу за участю керівництва міста, ветеранів, громадськості, учнів навчальних закладів, представників підприємств, установ та організацій міста. Учасники мітингу урочистою ходою пройшли з Площі Миру до Меморіалу Слави, поклали квіти до Братської могили воїнів.