Далівці вийшли до третього туру Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Два студенти Східноукраїнського національного унверситету імені Володимира Даля стали учасниками третього туру Всеукраїнського конкурсу 2015-2016 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Це – студент 3 курсу юридичного факультету Степан Золотар та студент 3 курсу інституту транспорту і логістики Микола Глущенко.

Експертами конкурсу у другому турі було перевірено 780 робіт конкурсантів і до фінального третього етапу було допущено 305 учасників. Тепер їх чекає найцікавіше – нові знайомства, групова робота над ідеями та проектами, надбання нових навичок та нарешті оголошення стипендіатів 2016 року. Третій тур конкурсу триватиме з 24 березня до 23 травня.

Нагадаємо, що в рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» здійснюється пошук, добір та підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України. Добір стипендіатів програми відбувається через щорічний відкритий загальноукраїнський конкурс, за результатами якого студенти СНУ ім. В. Даля майже кожного року стають стипендіатами програми «Завтра.UA».