Далівці випустили в світ літературний альманах

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля до Днів слов’янської культури та писемності побачив світ проект кафедри журналістики факультету масових комунікацій літературний альманах «На выдохе…».

Автори творів, що увійшли до збірки – студенти   майбутні журналісти та редактори. Своїми творами молоді літератори сподіваються донести до читачів  ідеї добра, гуманізму, порядності. Аудиторія, на яку розраховані твори, перш за все читачі молодого віку, ровесники самих авторів. Кожен твір – це сповідь, це можливість показати іншим свій внутрішній світ, свої переживання, найпотаємніші думки, тривоги і щастя першого кохання…

«Це поки що наші перші проби пера. Але вони без цієї бездарної фрази «Не судіть суворо…». Судіть. Критикуйте. Хваліть. Але не залишайтеся байдужими! –  звертаються до майбутніх читачів молоді автори. –  Ми щиро віддаємо вам частину того, що нам близьке. Бути щирими – так просто. А в простому не варто шукати складного…».

Літературний альманах створювався за підтримкою викладачів кафедри журналістики. Наталія Рибас  підтримала творчі поривання активної молоді. За допомогою Таїсії Дроговоз  виконане технічне оформлення видання на високому професійному рівні.

Автори творів, що увійшли до збірки – майбутні журналісти та редактори – у передмові зазначають, що вони «звичайні студенти, але творчість стала невід’ємною частиною нашого життя».

Підготувала Зоя Шаповалова