Далівці висаджують дерева і чагарники

Озеленення території біля навчального і лабораторного корпусів СНУ ім. В. Даля було розпочато у весняно-літній період із закупівлі саджанців в Бахмутському розпліднику і Сєвєродонецькому лісомисливському господарстві. По периферії зеленої зони було висаджено 81 дерево катальп, розпочато створення зеленої огорожі із чагарників бирючини, біля корпусів  висаджені декоративні фруктові дерева та декілька хвойних рослин. Всього було висаджено 96 дерев і 169 чагарників.

Роботи були продовжені восени – додалися 20 дерев і 100 чагарників.

Зелена зона поповнилася такими деревами і чагарниками: дуб червоний, горобина скандинавська, липа дрібнолиста, ялина звичайна, береза ​​повисла, бирючина звичайна, барбарис, пузиреплодник, дерен білий і ряболистий, ялівець, калина, керрия, глід, спірея сіра, піраканта, вейгела та ін. Частину чагарників подарували університету студенти, викладачі, співробітники. Також розпочато оформлення міксбордера біля входу в навчальний корпус декоративними видами барбарису, ялівця та юки.

У агротехнічних заходах під керівництвом доцента кафедри хімічної інженерії та екології факультету інженерії університету, к.біол.н. Наталії Блінової брали участь студенти усіх навчально-наукових інститутів і факультетів.