Далівці виступили на правозахисних дебатах

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і школярі Сєвєродонецька взяли участь у публічних дебатах, присвячених значущій для нашої держави темі – «Права людини як найбільша людська цінність».

Координаторками заходу в Сєвєродонецьку стали студентки юридичного факультету та факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Карина Стародубцева, Тетяна Гречишкіна і Олександра Ганускова. Учасниками було представлено цікаві кейси, наведено широкі аргументи та багато прикладів, також дебатери продемонстрували високий рівень ораторської майстерності.

Захід проводився одночасно в чотирьох містах Луганської та Донецької областей в рамках проєкту, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США. До участі запрошувалася молодь з активною життєвою позицією – студенти та школярі, зацікавлені у тому, аби покращувати становище у державі, розвиваючи та рухаючи країну вперед, оскільки дебати – ефективний інструмент згуртування та обговорення важливих соціальних питань, наприклад: «Як популяризувати цінності прав людини серед молоді?», «Як знизити рівень дискримінації в суспільстві?», «Як забезпечити права всіх верств населення?» тощо.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!