Print

Далівці вивели формулу успіху

 

 На факультеті масових комунікацій у рамках проведення Днів студентської науки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся круглий стіл учасників Всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт.

Як зазначила декан факультету кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Міронова, круглий стіл вже давно став традиційним та проводиться щорічно.  На таких зустрічах активні студенти факультету діляться своїми враженнями, науковими досягненнями та секретами успіху один з одним та з викладачами.

Цього року в роботі круглого столу взяли участь студенти кафедри соціології Євгенія Сергієнко,  Микита Лохнов та Віктор Сичевський, майбутні журналісти Олена Бугайова та Маргарита Герфанова, а також студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» Денис Бобр, Дарина Засіменко та Анастасія Севастьянова.

Результатом проведення круглого столу було виведення формули успіху активної студентської молоді. Далівці зазначили, що для того, щоб підкорити наукові вершини, слід розвиватися, прагнути до найкращого, підвищувати планку, бути впевненим у власних силах, приймати допомогу від близьких та друзів, а також сконцентрувати увагу на якісній підготовці наукових робіт.

«Нам хотілося б, щоб у студентів виробився «імунітет» до того, що навколишній світ може бути несправедливим, – підбила підсумки Тетяна Міронова. –  Я хочу, щоб ви не здавалися, щоб усі перешкоди, які з’являються на вашому шляху, оцінювали як дрібні та  незначні. Адже те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими».