Print

Далівці виявилися найкращими програмістами

 

ІI регіональна відкрита студентська олімпіада з програмування “OPEN-PROGRAMMING – 2011” відбулася у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. В олімпіаді взяли участь 23 команди з різних вищих навчальних закладів Луганської області та 6 школярів, що виступали поза конкурсом.

Метою проведення олімпіади «OPEN-PROGRAMMING – 2011» є створення умов для підвищення рівня знань і оцінки підготовки студентів в області прикладного програмування. Олімпіада проходила на базі факультету математики та інформатики Далівського університету за підтримкою постійного партнера факультету представництва ТОВ «Інфопульс Україна» у м. Луганську. Представляли навчальні заклади на змаганнях команди з трьох учасників, які протягом чотирьох годин боролися за призові місця.

Для проведення олімпіади використовувалася інформаційна система управління e-judge. Студенти інших вузів мали змогу показати свої знання у програмуванні в режимі віддаленого доступу. Конкурс проводився в один тур, під час якого всі команди вирішували один і той же набір завдань. Вирішена задача представлялася на розсуд журі  у вигляді файлу з початковим текстом програми на одній з мов програмування – Pascal,  С++ або Java.

За підсумками змагань перші призові місця отримали команди СНУ ім. В.Даля. Студенти кафедри інформатики Сергій Міколайтис, Євген Карана та Поліна Слюсарєва  здобули перемогу  в олімпіаді «OPEN-PROGRAMMING – 2011». Друге місце зайняли  дві команди:  студенти кафедри інформатики Дмитро Моргачов, Павло Аветісян, Олександр Тисячка та студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж Сергій Серьогін, Дмитро Діденко, Андрій Гуменюк. Третє місце розділили три команди – одна з ЛНУ ім. Т. Шевченка та дві зі СНУ ім. В.Даля.

 

Підготувала: Наталія Вергуненко