Print

Далівці визначили «Містер WATER і Міс AQUA 2010»

 

Вже другий рік поспіль спеціальності «Гідрологія і гідрохімія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проводять свято, приурочене до Всесвітнього дня Землі, Всесвітнього дня водних ресурсів та Всесвітнього метеорологічного дня.

21 березня в календарі відзначений як день весняного рівнодення – рівність тривалості дня і ночі. У календарі професійних свят цій астрономічній події рішенням Генеральної асамблеї ООН приурочено одразу три дати: 21 березня – Всесвітній день Землі, 22 березня – Всесвітній день водних ресурсів і 23 березня – Всесвітній метеорологічний день.

Заходи, присвячені до цих свят, пройшли на базі відпочинку Далівського університету «Старт», розташованої в живописному лісовому масиві на березі Сіверського Дінця. Цієї весни святкування мало особливий сенс, розпочинаючи, фактично, святкування факультетом природничих наук 90-річчя рідного університету. Цього року на березі річки зібралися вже п`ять груп різних курсів, декан факультету, викладачі та аспіранти кафедри «Гідрометеорологія».

Свято розпочалося з театралізованої вистави за участю казкових лісових персонажів та річкових богів, акторами в якій виступили студенти другого курсу. Першокурсники відповіли не менш захоплюючим виступом-презентацією.

За традицією відбулася посвята першокурсників у гідрологи. Після цього розпочалися змагання між групами на звання «Краща гідрологічна група – 2010». Конкурс складався з інтелектуальної, спортивно-гумористичної та музикальної частин. Так, студенти відповідали на складні наукові та гумористичні питання, на швидкість розводили багаття, чистили картоплю, демонстрували знання техніки безпеки при роботі на водних об’єктах тощо. Переможцями стали посіли студенти п’ятого курсу.

Другою частиною святкування став конкурс на звання «Містер WATER і Міс AQUA 2010». Переможцями якого було обрано студента групи ПН-481 Кайоде Аладєсае і (вже другий рік поспіль) студентку групи ПН-451 Ольгу Дорофієву.

По закінченні свята студенти демонстрували свої артистичні таланти. Всіх присутніх підкорили акробатичний номер Михайла Біловодського та Наталії Мальцевої, музичний виступ Юлії Олейнікової та Євгена Гусаря, авторська пісня «Метеоролог» у виконанні Катерини Абросимової й Миколи Швечікова. Гучні оплески отримав студент з Нігерії Кайоде Аладесає за виконання народної пісні та танцю у стилі Майкла Джексона. Завершальними етапами програми стали традиційний пошук «піратського кладу» за допомогою GPS-навігатора та приготування кулішу.