Далівці визначили «Містер WATER і Міс AQUA 2011»

Вже третій рік поспіль кафедра «Гідрометеорології» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проводить свято, приурочене до Всесвітнього дня Землі, Всесвітнього дня водних ресурсів та Всесвітнього метеорологічного дня.  Цього року вчасно відсвяткувати не дали несприятливі погодні умови, але студенти завжди з нетерпінням чекають традиційний виїзд на базу відпочинку Далівського університету «Старт», розташовану в живописному лісовому масиві на березі Сіверського Дінця. Саме там ї проходять гідрометеорологічні свята.

За традицією свято розпочалося з театралізованої вистави студентів другого курсу (група ПН-491). Першокурсники відповіли виступом-презентацією. Потім, як завжди, відбулося посвячення першокурсників у гідрологи. Після цього розпочалися спортивно-гумористичні змагання між групами на звання «Краща гідрологічна група – 2011».  У напруженій боротьбі перше місце посіли студенти четвертого курсу – група ПН-471.

Звичайно ж, відбувся інтелектуальний конкурс на звання «Містер WATER 2011» і «Міс AQUA 2011». Переможцями цього року стали студенти групи ПН-491 Максим Красніков та Катерина Брянцева. Боротьба за почесні звання була не менш напруженою та захоплюючою для усіх присутніх. Завершальними етапами програми стали пошук «піратського кладу» за допомогою GPS – навігатора та приготування першокурсниками традиційного кулішу.

Особливістю цьогорічного святкування була участь, окрім студентів першого-пятого курсів, випускників кафедри минулого року – тепер вже фахівців-гідрологів, працюючих у різних організаціях Луганська та області. «Кафедра «Гідрометеорологія» хоч одна з наймолодших в університеті, але має динамічний розвиток, – сказав  декан факультету природничих наук доцент Сергій Кривоносов. – Наприклад, нещодавно рішенням ДАК України кафедрі надано право на освітню діяльність з підготовки магістрів спеціальності «Гідрологія». Сподіваюсь, що нові випускники – спеціалісти та магістри будуть гідно нести традиції кафедри, факультету та рідного університету».

Підготувала: Наталія Вергуненко