Далівці взяли участь у обговоренні хмарних технологій в освіті

Cтарший викладач кафедри комп’ютерних наук та інженерії Сергій Волков та доцентка кафедри програмування та математики Ірина Сітак стали учасниками 9th Workshop on Cloud Technologies in Education (СТЕ 2021). Захід відбувся дистанційно.

Організаторами заходу виступили Universitas Bina Darma, National Normal Taiwan University, Slovak University of Technology in Bratislava, Bucharest University of Economics, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Криворізький національний університет та інші ЗВО.

Науковці СНУ ім. В. Даля презентували результати дослідження «UI/UX design of educational online courses». Під час конференції було обговорено питання використання адаптивних хмарних навчальних платформ, змішаного навчання, блокчейнів в освіті, хмарних освітніх програм, хмарних платформ, інструментів та послуг для електронного навчання, цифрової трансформації освіти, навчального аналізу даних, мобільного навчання, технології Smart Campus та соціальної аналітики в освіті.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!