Далівці взяли участь у осінній школі, присвяченій трансферу технологій та інновацій

Викладачі та аспіранти кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля взяли участь у осінній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE “European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities” (EXTECH).

Цілями школи було поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Організатором заходу виступив Національний університет «Львівська політехніка» у співпраці із Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Спікерами стали зарубіжні й вітчизняні освітяни і науковці, серед них Іван Зупіч, асоційований професор Goldsmith University of London; Хенрік Блумгрен, асоційований професор KTH Royal Institute of Technology (Стокгольм); Бертран Тортільєр, проєктний інженер в Alpine Social Innovation Strategy та інші.

Під час сесій відбулись цікаві дискусії з питань актуальних проблем провадження освітньої діяльності, активізації та мотивації студентства, інноваційного менеджменту в університетах та бізнесі, сталого розвитку та застосування новітніх методів у навчанні.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!