Далівці взяли участь у тренінгу-воркшопі з подолання конфліктів

Студенти СНУ ім. В. Даля (Факультет міжнародних відносин, Факультет економіки і управління та Факультет гуманітарних та соціальних наук) взяли участь у тренінгу-воркшопі «Творення миру через мистецтво», що пройшов у м. Одеса.

Захід проводився у рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) із використанням ресурсів міністерства закордонних справ Німеччини від громадської організації «Об’єднання молоді».

Голова відділу волонтерства та екології Студентської ради Дар’я Дашковська  також має на меті провести в майбутньому в університеті декілька подібних заходів та поділитися отриманою інформацією з нашими студентами.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!