Далівці взяли участь у загальноміській акції до Дня Перемоги

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля приєдналися до щорічної міської акції «Стрічка пам’яті – символ Перемоги, що зв’язав покоління».

У ході проведення заходу 16-кілометрова Георгіївська стрічка зв’язала воєдино пам’ятні місця Луганська, присвячені подіям і героям Великої Вітчизняної війни. Традиційно акція стартувала у Сквері імені 9-го Травня, потім пройшла вулицею Радянською через площу Героїв ВВВ, Пілон Слави та Могилу Невідомого солдата, Сквер «Визволителів» та вулицю Оборонну.

У Пам’ятника радянським воїнам-танкістам естафету перейняли кілька сотень студентів Далівського університету. Вони створили «живий коридор» у напрямку до фінішного етапу заходу – Меморіального комплексу «Гостра Могила» та Братської могили радянських воїнів. Після завершення акції Георгіївську стрічку розрізали, щоб роздати її частини мешканцям міста.

Завтра, 9 травня, далівці візьмуть участь у загальноміському мітингу, присвяченому 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.